Saints Row: The Third Remastered – Problemy z klonami – Poradnik do trofeów

 

Problemy z klonami to ostatni dodatek do Saints Row: The Third. Podobnie jak poprzedni zawiera on krótki wątek fabularny rozbity na trzy misje. Jest to jednak bardzo zabawna i przyjemna przygoda.

 

Jak oceniasz trudność 100% w Saints Row: The Third - Problemy z klonami?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 • Stopień trudności wbicia 100%: 3/10
 • Czas do zdobycia 100%: 2 godziny
 • Liczba trofeów: platynax0zlotox0 x3 x7
 • Liczba trofeów offline: 10
 • Liczba trofeów online: 0
 • Minimalna liczba przejść: 1
 • Trofea możliwe do przeoczenia: Zobacz „Krok po kroku”
 • Zglitchowane trofea: BRAK

 

Opinia znajduje się TUTAJ!

 

W ramach podziękowania za poradnik, o ile się oczywiście przydał, możesz postawić mi kawę!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Krok po kroku:

W tym dodatku większość pucharków można pominąć. Zalecam przez rozpoczęciem tego dlc zapisać grę na nowym slocie. Wciskamy i wybieramy ZAPISZ GRĘ po czym tworzymy zapis na nowym slocie. Polecam też dokonać kolejnych zapisów po pierwszej i drugiej misji. Lepiej zrobić niepotrzebnie niż potem żałować. W innym wypadku może nas czekać przechodzenie gry od nowa lub znalezienie kogoś, kto nam w coopie pomoże zdobyć brakujące pucharki.

Kolejność zdobywania możliwych do przeoczenia trofeów:

 • Misja I
  • Podczas oczekiwania w barze walczymy wręcz dla braz B.A.M.F.
  • Tuż po opuszczeniu baru podczas pościgu zdobywamy srebro Wróg publiczny nr 1
 • Misja III
  • Strzelamy ognistą kulą w śmigłowiec dla braz Superelegancko!
  • Podczas starcia z gangiem pokulejmy brutala pięściami dla braz Wysłać klony
  • W finale nie dopuszczamy, by Johny otrzymał jakiekolwiek obrażenie do braz Stróżu mój

 

Poradnik:

braz B.A.M.F. / B.A.M.F.
Pokonaj 15 wrogów w „Formalnie legalnej” jedynie przy użyciu ataków wręcz. / Defeat 15 enemies at Technically Legal using only melee attacks.

Trofeum możliwe do przeoczenia!

Pucharek możemy zgarnąć w lokalu, którego właściciela musieliśmy przesłuchać w ramach misji. Po chwili wpadną tam służby porządkowe, a my 15 z nich będziemy musieli ubić korzystając wyłącznie z walki wręcz. Wrogów jest więcej, więc nie ma się co przejmować. Grunt, by zrobić to gołymi rękoma. Przytrzymujemy i z palety broni wybieramy pięść. Teraz wystarczy podejść do siódemki przeciwników i wciskając , stłuc ich na kwaśne jabłko. Po zdobyciu trofeum resztę można już tradycyjnie rozstrzelać.

 

srebro Wróg publiczny nr 1 / Public Enemy #1
Zniszcz 45 pojazdów policji i antyterrorystów chroniąc samochód Jimmy’ego. / Destroy 45 Police and Swat Vehicles while protecting Jimmy’s car.

Trofeum możliwe do przeoczenia!

Raczej mało prawdopodobne, by ktoś to przegapił, ale jest to możliwe. Tuż po akcji w barze przyjdzie nam wsiąść do samochodu Jimmy’ego i chronić go przy użyciu wyrzutni rakiet. Po prostu podczas całej tej sekwencji walmy do wszystkiego. Nie ma nawet sensu specjalnie celować. Samochodów policyjnych będzie tam więcej niż te wymagane 45 i nie powinniśmy mieć z tym problemu. W razie czego poniżej prezentuje materiał wideo z tym kawałkiem.

 

braz Dziwadło / Weird Science
Ukończ misję „Dziwadło”. / Complete mission 'Weird Science’.

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu pierwszej misji z dodatku.

 

srebro Na muszce pszczoletu / Eye of the Bee-Holder
Potraktuj 25 rozwścieczonych fanów z pszczoletu. / Spray 25 rabid fans with the Swarmitron.

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Podczas drugiej misji przy użyciu broni zwanej pszczoletem przyjdzie nam osłaniać strasznie fałszującego na scenie kolegę z gangu. Pucharek zdobędziemy po trafieniu w 25 rozgniewanych fanów. Mamy do dyspozycji tylko tę broń, a fanów będzie tam znacznie więcej, więc nie można tego pominąć.

 

braz Operacja „Żądło” / Sting Operation
Zniszcz 5 pojazdów gwardii Steelport podczas misji „Tour De Farse”. / Destroy 5 Steelport Guard vehicles during mission 'Tour de Farce’.

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Tu po drugiej obronie na scenie zlecą się wrogie śmigłowce. Naszym zadaniem będzie zestrzelenie wszystkich pięciu przy użyciu wyrzutni rakiet. Nie da się tego pominąć, ale czasem rakieta, czy też wrogowie potrafią się przybugować, więc poniżej pokazuje filmik, skąd nadlatują.

 

braz Tour de Farse / Tour de Farce
Ukończ misję „Tour de Farse”. / Complete mission 'Tour de Farce’.

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu drugiej misji z dodatku.

 

braz Superelegancko! / Supaa-Excellent!
Zestrzel helikopter przy pomocy kuli ognia aktywowanej przez Płyn Świętych. / Shoot down a helicopter with a Saints Flow fireball.

Trofeum możliwe do przeoczenia!

Teoretycznie nie powinno dać się tego pominąć, ale głowy nie dam i lepiej sobie tego przypilnować niż się niepotrzebnie potem rozczarować. W trzeciej misji przez pewien czas przyjdzie nam posiadać super moce. Jedną z nich jest możliwość miotania kul ognia, wciskając . W pewnym momencie gry zaatakuje nas wojsko, którym będziemy musieli się zająć. Wśród przeciwników będzie śmigłowiec, którego trzeba potraktować nowym atakiem. Ewentualnie jeszcze będzie drugi przy kolejnej potyczce.

Jeden celny strzał i po sprawie.

 

braz Wysłać klony / Send in the Clones
Zabij Brutala korzystając jedynie z ataków wręcz, będąc pod wpływem działania Płynu Świętych. / Kill a Brute using only melee damage while under the influence of Saints Flow.

Trofeum możliwe do przeoczenia!

Tuż po walce z wojskiem w pewnym fabularnym momencie trafimy za zasadzkę gangu Jutrzenki. Wśród nich będzie kilku tych wielkich bydlaków – brutali. Jednego z nich musimy ubić gołymi pięściami, wciskając . Łatwo to przegapić jeśli zaczniemy strzelać we wszystkich fireballami.

 

braz Stróżu mój / The Johnnyguard
Nie pozwól żeby Johnny Tag otrzymał obrażenia na moście Magarac. / Prevent Johnny Tag from taking damage on the Magarac Bridge.

Trofeum możliwe do przeoczenia!

Jest to końcówka dodatku. Osłaniając Johnego musimy dopilnować, aby w ogóle nie oberwał podczas całej sekwencji. Mamy do dyspozycji jednak wyrzutnie rakiet szybko niszczącą wszystko w około. Polecam olać dokładne celowanie i sypać rakietami jak najszybciej we wskazane pojazdy i przeciwników. Jeśli zauważymy, że Johny oberwał wczytajmy ostatni checkpoint, by ponowić całą akcję. Nie jest to jednak specjalnie trudne bo wszystko ładnie wybucha. Pucharek otrzymamy po zniszczeniu wszystkich przeciwników. W razie czego poniżej prezentuje materiał wideo.

 

srebro Mój przyjaciel, potwór / My Pet, Monster
Ukończ wszystkie misje w „Problemach z klonami…” / Complete all missions for „The Trouble With Clones…”

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpada po ukończeniu całego dodatku.

 

Materiał zrealizowany na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!