Saints Row: The Third Remastered - Problemy z klonami DLC

Zobacz recenzję
3/10
2H
x0
x0
x3
x7
10
0
5
0
1
10
0
5
0
1

 

Problemy z klonami to ostatni dodatek do Saints Row: The Third. Podobnie jak poprzedni zawiera on krótki wątek fabularny rozbity na trzy misje. Jest to jednak bardzo zabawna i przyjemna przygoda.

 

Krok po kroku:

W tym dodatku większość pucharków można pominąć. Zalecam przez rozpoczęciem tego dlc zapisać grę na nowym slocie. Wciskamy  i wybieramy ZAPISZ GRĘ po czym tworzymy zapis na nowym slocie. Polecam też dokonać kolejnych zapisów po pierwszej i drugiej misji. Lepiej zrobić niepotrzebnie niż potem żałować. W innym wypadku może nas czekać przechodzenie gry od nowa lub znalezienie kogoś, kto nam w coopie pomoże zdobyć brakujące pucharki.

Kolejność zdobywania możliwych do przeoczenia trofeów:

 

 • Misja I
  • Podczas oczekiwania w barze walczymy wręcz dla braz B.A.M.F.
  • Tuż po opuszczeniu baru podczas pościgu zdobywamy srebro Wróg publiczny nr 1
 • Misja III
  • Strzelamy ognistą kulą w śmigłowiec dla braz Superelegancko!
  • Podczas starcia z gangiem pokulejmy brutala pięściami dla braz Wysłać klony
  • W finale nie dopuszczamy, by Johny otrzymał jakiekolwiek obrażenie do braz Stróżu mój
Disclaimer
Poradnik napisany w całości na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!
Grę udostępnił wydawca
Ikona osiągnięcia: B.A.M.F.</span> / <span>B.A.M.F.

B.A.M.F. / B.A.M.F.

Pokonaj 15 wrogów w "Formalnie legalnej" jedynie przy użyciu ataków wręcz. / Defeat 15 enemies at Technically Legal using only melee attacks.

Możliwe do przeoczenia

Pucharek możemy zgarnąć w lokalu, którego właściciela musieliśmy przesłuchać w ramach misji. Po chwili wpadną tam służby porządkowe, a my 15 z nich będziemy musieli ubić korzystając wyłącznie z walki wręcz. Wrogów jest więcej, więc nie ma się co przejmować. Grunt, by zrobić to gołymi rękoma. Przytrzymujemy i z palety broni wybieramy pięść. Teraz wystarczy podejść do siódemki przeciwników i wciskając , stłuc ich na kwaśne jabłko. Po zdobyciu trofeum resztę można już tradycyjnie rozstrzelać.

Ikona osiągnięcia: Wróg publiczny nr 1</span> / <span>Public Enemy #1

Wróg publiczny nr 1 / Public Enemy #1

Zniszcz 45 pojazdów policji i antyterrorystów chroniąc samochód Jimmy'ego. / Destroy 45 Police and Swat Vehicles while protecting Jimmy's car.

Możliwe do przeoczenia

Raczej mało prawdopodobne, by ktoś to przegapił, ale jest to możliwe. Tuż po akcji w barze przyjdzie nam wsiąść do samochodu Jimmy’ego i chronić go przy użyciu wyrzutni rakiet. Po prostu podczas całej tej sekwencji walmy do wszystkiego. Nie ma nawet sensu specjalnie celować. Samochodów policyjnych będzie tam więcej niż te wymagane 45 i nie powinniśmy mieć z tym problemu. W razie czego poniżej prezentuje materiał wideo z tym kawałkiem.

Ikona osiągnięcia: Dziwadło</span> / <span>Weird Science

Dziwadło / Weird Science

Ukończ misję "Dziwadło". / Complete mission 'Weird Science'.

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu pierwszej misji z dodatku.

Ikona osiągnięcia: Na muszce pszczoletu</span> / <span>Eye of the Bee-Holder

Na muszce pszczoletu / Eye of the Bee-Holder

Potraktuj 25 rozwścieczonych fanów z pszczoletu. / Spray 25 rabid fans with the Swarmitron.

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Podczas drugiej misji przy użyciu broni zwanej pszczoletem przyjdzie nam osłaniać strasznie fałszującego na scenie kolegę z gangu. Pucharek zdobędziemy po trafieniu w 25 rozgniewanych fanów. Mamy do dyspozycji tylko tę broń, a fanów będzie tam znacznie więcej, więc nie można tego pominąć.

Ikona osiągnięcia: Operacja Żądło</span> / <span>Sting Operation

Operacja Żądło / Sting Operation

Zniszcz 5 pojazdów gwardii Steelport podczas misji "Tour De Farse". / Destroy 5 Steelport Guard vehicles during mission 'Tour de Farce'.

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Tu po drugiej obronie na scenie zlecą się wrogie śmigłowce. Naszym zadaniem będzie zestrzelenie wszystkich pięciu przy użyciu wyrzutni rakiet. Nie da się tego pominąć, ale czasem rakieta, czy też wrogowie potrafią się przybugować, więc poniżej pokazuje filmik, skąd nadlatują.

Ikona osiągnięcia: Tour de Farse</span> / <span>Tour de Farce

Tour de Farse / Tour de Farce

Ukończ misję "Tour de Farse". / Complete mission 'Tour de Farce'.

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpadnie po ukończeniu drugiej misji z dodatku.

Ikona osiągnięcia: Superelegancko!</span> / <span>Supaa-Excellent!

Superelegancko! / Supaa-Excellent!

Zestrzel helikopter przy pomocy kuli ognia aktywowanej przez Płyn Świętych. / Shoot down a helicopter with a Saints Flow fireball.

Możliwe do przeoczenia

Teoretycznie nie powinno dać się tego pominąć, ale głowy nie dam i lepiej sobie tego przypilnować niż się niepotrzebnie potem rozczarować. W trzeciej misji przez pewien czas przyjdzie nam posiadać super moce. Jedną z nich jest możliwość miotania kul ognia, wciskając . W pewnym momencie gry zaatakuje nas wojsko, którym będziemy musieli się zająć. Wśród przeciwników będzie śmigłowiec, którego trzeba potraktować nowym atakiem. Ewentualnie jeszcze będzie drugi przy kolejnej potyczce.

Jeden celny strzał i po sprawie.
Ikona osiągnięcia: Wysłać klony</span> / <span>Send in the Clones

Wysłać klony / Send in the Clones

Zabij Brutala korzystając jedynie z ataków wręcz, będąc pod wpływem działania Płynu Świętych. / Kill a Brute using only melee damage while under the influence of Saints Flow.

Możliwe do przeoczenia

Tuż po walce z wojskiem w pewnym fabularnym momencie trafimy za zasadzkę gangu Jutrzenki. Wśród nich będzie kilku tych wielkich bydlaków – brutali. Jednego z nich musimy ubić gołymi pięściami, wciskając . Łatwo to przegapić jeśli zaczniemy strzelać we wszystkich fireballami.

Ikona osiągnięcia: Stróżu mój</span> / <span>The Johnnyguard

Stróżu mój / The Johnnyguard

Nie pozwól żeby Johnny Tag otrzymał obrażenia na moście Magarac. / Prevent Johnny Tag from taking damage on the Magarac Bridge.

Możliwe do przeoczenia

Jest to końcówka dodatku. Osłaniając Johnego musimy dopilnować, aby w ogóle nie oberwał podczas całej sekwencji. Mamy do dyspozycji jednak wyrzutnie rakiet szybko niszczącą wszystko w około. Polecam olać dokładne celowanie i sypać rakietami jak najszybciej we wskazane pojazdy i przeciwników. Jeśli zauważymy, że Johny oberwał wczytajmy ostatni checkpoint, by ponowić całą akcję. Nie jest to jednak specjalnie trudne bo wszystko ładnie wybucha. Pucharek otrzymamy po zniszczeniu wszystkich przeciwników. W razie czego poniżej prezentuje materiał wideo.

Ikona osiągnięcia: Mój przyjaciel, potwór</span> / <span>My Pet, Monster

Mój przyjaciel, potwór / My Pet, Monster

Ukończ wszystkie misje w "Problemach z klonami..." / Complete all missions for "The Trouble With Clones..."

Fabularne

Trofeum fabularne, niemożliwe do pominięcia. Wpada po ukończeniu całego dodatku.