Wrzesień z Playstation Plus!

Wrześniowa oferta Playstation Plus wjechała, więc krótko i na temat.

 

Destiny 2 – jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą grą, teraz jest najlepsza ku temu okazja. W dwójce został całkowicie zmieniony loot system, mamy nowe sub-klasy strażników, zmieniony system progresu i świetną fabułę. Miasto zostało opanowane przez Czerwony Legion a Podróżnik unieruchomiony. Tylko nieliczni podejmą się zadania odzyskania światła, wyzwolenia się z jarzma, a przy tym skopania tyłka nowego bossa – Ghaul’ta.

God of War III Remastered – odświeżony finał podstawowej trylogii o Kratosie realizującym swoją zemstę na bogach olimpu. Kultowa produkcja pełna epickich walk nie stroniących od typowej dla greckich mitów brutalności. A wszystko w podbitej rozdzielczości i nienaganną płynnością. Zdecydowanie warto sięgnąć po ten tytuł i samemu przekonać się dlaczego jest tak rozpoznawalna wśród fanów exclisivów PlayStation.

Do zestawienia zostały dorzucone kolejny raz dwa dodatkowe tytuły: Knowledge is Power na PlayLink i Here they Lie na Playstation VR. Drugą grę macie trochę szerzej opisaną na samym końcu.

 

 

Jeżeli znajdziecie jakieś nieścisłości, proszę was bardzo o komentarz. Postaram się jak najszybciej wyprostować błędy.

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie, linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam.

 

DESTINY 2 / Playstation 4

GOD OF WAR III REMASTERED / Playstation 4

ANOTHER WORLD – 20TH ANNIVERSARY EDITION / Playstation 4, Playstation 3, Playstation Vita

QUBE DIRECTOR’S CUT / Playstation 4, Playstation 3

FOUL PLAY / Playstation Vita

SPARKLE 2 / Playstation Vita

HERE THEY LIE / Playstation VR – PS Plus Bonus

Najprościej byłoby powiedzieć, że jest to gra z gatunku survival horror, ale możemy ją traktować jako psychodeliczne doświadczenie. Gra stawia na narrację i potęgowanie strachu.

Tytuł scalakować możemy w dwóch przejściach. Za pierwszym razem rekomendujemy grać w goglach VR. W tym przejściu zbierzecie trofea fabularne oraz te związane z wyborem moralnym, jaki gra stawia przed nami na końcu.Nie musicie się martwić tymi ostatnimi. Nie przegapicie ich, gdyż dany rozdział można wczytać po ukończeniu fabuły i bez problemu dokonać drugiego, potrzebnego do trofeum wyboru.
Za drugim razem polecamy grać już bez gogli VR. Pozostanie wam wyłącznie zebranie brakujących znajdziek, co w trybie 2D będzie znacznie prostsze.

TROFEA

PORADNIK


INFO:

Czas: ~8h

Trudność: 2/10

Ilość przejść: 2

Zbugowane: 1