Car Mechanic Simulator 2021 – Poradnik do trofeów i osiągnięć

 

Platyna w Car Mechanic Simulator 2021 jest bardzo prosta, ale niestety czasochłonna, bo sporo trofeów jest nastawionych na grind.  Na szczęście jest kilka sposobów, aby ułatwić sobie życie i nieco szybciej zdobyć upragniony platynowy dzbanek.

 

Jak oceniasz trudność platyny w Car Mechanic Simulator 2021?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 

 • Stopień trudności wbicia platyny: 2/10
 • Czas do zdobycia platyny: 50 – 60 godzin
 • Liczba trofeów: platynax1zlotox1 x18 x27
 • Trofea online: 0
 • Minimalna liczba przejść: 1
 • Trofea możliwe do przeoczenia: BRAK
 • Zglitchowane trofea: BRAK (patch 1.06)

 

Opinia znajduje się TUTAJ!

 

Wstępne wskazówki:

 • Gra oferuje poziom trudności Normalny oraz Ekspert. O ile na Normalnym macie zaznaczone wszystkie części, tak w trybie Ekspert nie ma obrysów oraz podpisów części czy śrub, ale dostajecie podwójne punkty doświadczenia za wszystko. Osobiście wybrałem Normal i nie czułem, żebym był poszkodowany, ale jeśli znacie grę od podszewki, to możecie spokojnie brać Ekspert, dzięki czemu szybciej wbijecie 50 poziom.
 • Możecie stworzyć nowy profil gracza, o nazwie „cms2021promo”, dzięki czemu otrzymacie od razu 36 poziom oraz 500,000 CR na start. Można tutaj zdobywać normalnie trofea, co znacząco ułatwi Wam platynę.
 • Nie grajcie w trybie piaskownicy, ponieważ nie wpadnie Wam tam spora liczba trofeów! 
 • Wyłączycie w opcjach pobieranie opłaty za podróż. Nie wiem po kiego grzyba w ogóle jest ta opcja w grze, no ale czym prędzej ją wyłączcie, bo później będziecie bardzo często podróżować między lokacjami.
 • Uważajcie, żeby nie „wypluć” się z całego hajsu, bo nie będziecie mogli naprawiać samochodów! Zawsze miejcie minimum 2,000 – 3,000 CR w zapasie, żeby spokojnie móc naprawiać.
 • Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu, jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.
 • Pierwsze co musicie kupić to Tablet, który znacząco ułatwia rozgrywkę, następnie reszta urządzeń diagnostycznych (skaner obd, miernik ciśnienia paliwa, miernik elektryczny, miernik kompresji).
 • Przy naprawie każdego kolejnego samochodu, zawsze używajcie wszystkich narzędzi diagnostycznych na początku, bez względu na zleconą naprawdę. Każdy zeskanowany obiekt przy pomocy urządzenia daje +1 punkt doświadczenia, gdzie czasami można wyciągnąć nawet od 50 do 80 punktów poprzez samo używanie tych narzędzi. Niekiedy nie można przetestować silnika, ponieważ jakaś część jest bardzo zniszczona lub jej brakuje (alternator, rozrusznik, świecie, cewki), przeważnie wystarczy ją naprawić lub wymienić i można przeprowadzić test.
 • Korzystajcie również regularnie z Trybu Badania, gdzie wystarczy trzymać przycisk i elementy same się skanują. Można zwiększyć szybkość skanowania za punkty zbieranie podczas zwiększania poziomu doświadczenia.
 • Na początku skupcie się głównie na zleceniach fabularnych oraz prostych normalnych zleceniach (pojedyncze elementy do naprawy, jak sprzęgło czy hamulce). Musicie zarobić trochę grosza, aby ulepszyć garaż, a zlecenia fabularne są do tego najlepsze.
 • Najważniejsze ulepszenia garażu to: Ścieżka Diagnostyczna (znacznie szybciej będziecie wykrywać usterki zawieszenia i hamulców), Rozbudowa Garażu (aby móc kupować inne ulepszenia), Stół Naprawczy (będziecie mogli naprawiać zużyte części, zamiast kupować nowe). Stół Naprawczy jest powiązany ze ścieżką rozwoju, im wyższy poziom tam wbijecie tym więcej części będziecie mogli naprawiać. Bardzo przydaje się również Tokarka oraz Sprzęt Silnikowy, ale można przeżyć bez nich na początku. Im więcej sprzętu będziecie mieć, tym więcej zleceń będzie się pojawiać.
 • Co do rozwoju naszej postaci, najpierw skupiacie się na szybszym odkręcaniu śrub oraz szybszym montowania elementów. Później już wg własnego uznania, ale polecam zniżki w sklepie, ponieważ będziecie kupować bardzo dużo drogich rzeczy.
 • Najlepszym sposobem na dużą kasę jest renowacja samochodów. Możecie kupić tani wrak ze złomowiska i kupić większość części, albo nieco droższy ze stodoły lub aukcji, gdzie możecie naprawić sporo części zamiast ich kupować (wymagany stół naprawczy na wysokim poziomie). Renowacja samochodu to rzecz jasna koszt jego zakupu + wkład w części, co może oscylować w granicach około 10,000 – 20,000 kredytów (w zależności co naprawiacie). Im więcej części tuningowych włożycie do samochodu, tym więcej kasy dostaniecie przy jego sprzedaniu.
 • Co do punktów doświadczeniato tutaj najszybszym sposobem jest otwieranie skrzynek i trafianie na zielone karty, które dają punkty. Pamiętajcie również o regularnym używaniu narzędzi diagnostycznych i używaniu Trybu Badania. Resztę rzeczy, jak zdobywać skrzynki oraz wskazówki odnośnie levelowania opisałem w trofeum zloto The Mechanic.
 • Najbardziej czasochłonnym trofeum jest to za odkręcenie 10,000 śrub, dlatego do momentu aż nie wpadnie ten pucharek, skupcie się na renowacji samochodów i ich sprzedawaniu, aby przy okazji robić progres do trofeum za sprzedaż 50 odrestaurowanych pojazdów.

 

Krok po kroku:

KROK #1 – Ukończyć wszystkie zlecenia fabularne oraz rozwijać garaż

Bez względu na to, jaki poziom trudności wybierzecie, najpierw musicie skupić się na robieniu zleceń fabularnych, rozwijaniu garażu oraz naszego mechanika. Jak pisałem we wskazówkach, najpierw kupcie rzeczy w garażu, które bardzo się przydadzą, jak ścieżka diagnostyczna, rozbudowana garażu oraz stół naprawczy. Nie zapomnijcie również o zakupie wszelkich urządzeń diagnostycznych, dzięki którym będziecie wykrywać usterki oraz zdobywać sporą liczbę punktów doświadczenia. Co do naszego mechanika, to priorytetem jest szybsze odkręcanie śrub oraz montowanie elementów, aby nie tracić czasu przy kolejnych zleceniach. Wszystkich zleceń fabularnych jest bodajże 30 (chociaż nie liczyłem tego) i każde z nich oferuje dobry zastrzyk gotówki oraz punktów doświadczenia. Gdy już zrobicie wszystkie, powinniście mieć już większość rzeczy do garażu wykupioną, podobnie jak do naszego mechanika, co będzie bardzo pomocne w kolejnym kroku.

 

KROK #2 – Renowacja i sprzedaż samochodów

Po zrobieniu wszystkich zleceń fabularnych, nie zawracajcie sobie głowy zwykłymi zleceniami. Dają mało hajsu oraz punktów doświadczenia, powiedziałbym że aż za mało… Najwyższa pora skupić się na najważniejszej rzeczy w tej grze, czyli renowacja pojazdów. Wraki lub używane samochody możecie kupić na złomowisku, w stodole oraz na aukcji. Omijajcie salon szerokim łukiem, ponieważ auta są bardzo drogie i jest z nich mały zysk. Do renowacji będziecie potrzebować trochę gotówki, czyli na zakup samochodu od 2,000 do nawet 70,000 kredytów (zależy od samochodu i jego stanu) oraz na samą renowacje, która może wziąć od 10,000 do 20,000 kredytów. Przy renowacji każdego samochodu, musicie mieć 100% przy każdym elemencie, aby zaliczyło go trofeum za sprzedaż 50 odnowionych pojazdów. Gdy już nabierzecie wprawy i pieniądze zaczną płynąć, to pamiętajcie, żeby odłożyć sobie kilka w pełni odnowionych pojazdów na parking (4 lub 5 sztuk wystarczy). Przydadzą się później, przy robieniu trofeum za sprzedaż 50.

 

KROK #3 – Kupowanie samochodów z aukcji, stodoły oraz salonu

Cokolwiek Wam zostało, to pewnie pucharki związane z kupowanie odpowiedniej ilości samochodów z aukcji czy stodoły. Jak nietrudno się domyślić, będziecie potrzebować tutaj sporo kasy, ale na szczęście jest bardzo prosty sposób, aby to ominąć. Wystarczy przeczytać opis jednego z trofeów, gdzie opisałem dokładnie jak prosto i szybko kupić pojazdy i nie stracić przy tym ani grosza.

 

Poradnik:

platyna Greatest Collection
Earn all trophies

Platyna nie jest trudna, wręcz przeciwnie, jest bardzo prosta i relaksująca. Niestety jest kilka pucharków, które trzeba ostro grindować, ale na szczęście jest kilka sposobów, aby to ominąć.

 

braz Vulcanizer 15
Balance 5 tires

Czytaj opis trofeum: srebro Professional vulcanizer.

 

srebro Professional vulcanizer 30
Balance 50 tires

Maszyna do wyważania jak i zdejmowania kół jest dostępna w warsztacie od samego początku, nie trzeba jej kupować. Musicie wyważyć 50 kół, co wiąże się najpierw z nałożeniem opony na felgę. Pucharek wpadnie Wam sam, gdy będziecie odnawiać samochody ze złomowiska czy stodoły. Wtedy będziecie musieli zawsze naprawić lub kupić nowe felgi, co wiąże się z wyważaniem ich. No chyba, że bardzo chcecie wbić pucharek jak najszybciej, to wtedy możecie cały czas wyważać jedno i to samo koło, co wiąże się również z jego demontażem i montażem na nowo. W przeciwieństwie do ostatniej części gry, tym razem macie mini-grę przy wyważaniu koła, która polega na skręceniu koła, aby zielone pole było po prawej stronie.

 

braz Welcome to the world of junk 15
Visit a junkyard

Będąc na terenie naszego warsztatu, wystarczy wcisnąć strzałkę w górę , aby otworzyć menu z lokacjami, do których możemy się udać. Tutaj interesuje nas Złomowisko. Klikacie, potwierdzacie, czekacie na ekran ładowania i po przybyciu otrzymacie trofeum. W razie czego zalecam wyłączyć pobieranie opłat za podróże, możecie to zrobić w opcjach gry.

 

braz Smash! Bash! 15
Fix 50 body parts

Czytaj opis trofeum: srebro Sculptor.

 

srebro Sculptor 30
Fix 150 body parts

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Najpierw będziecie musieli zakupić Rozbudowę Garażu za 10,000 CR, a następnie Stół Blacharski za 2,500 CR. Dopiero teraz będziecie mogli naprawiać elementy blacharskie. Dobrze jest również rozwinąć zdolność mechanika, która poprawia szansę na naprawienie danego elementu, dzięki czemu szybciej będziecie sobie z nimi radzić. W każdym razie, trofeum wpadnie Wam samo, gdy będziecie odnawiać samochody do sprzedaży, ponieważ większość z nich będzie miała karoserię w złym stanie. Zawsze naprawiajcie co tylko można, nigdy nie kupujcie elementów, które można łatwo naprawić! Warto dodać, że elementy, które można naprawiać, to te które mają stan zużycia na zielono, żółto oraz pomarańczowo. Elementy, które mają czerwony stan niestety nie podlegają już naprawie i trzeba wtedy kupić nowe. Mini-gierka związana z naprawianiem, wymaga kliknięcia, gdy strzałka znajduje się przy zielonych polach. Im element jest w gorszym stanie, tym zielonych pół jest znacznie mniej i vice versa. Kliknięcie w czerwone pole oznacza, że niszczycie sprzęt i możecie go całkowicie rozwalić, przez co nie będzie się go dało już naprawić.

Mini-gierka związana z naprawianiem elementów blacharskich.

 

braz Handyman 15
Fix 50 car parts

Czytaj opis trofeum: srebro Regenerator.

 

srebro Regenerator 30
Fix 150 car parts

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Najpierw będziecie musieli zakupić Rozbudowę Garażu za 10,000 CR, a następnie Stół Naprawczy za 1,500 CR. W przeciwieństwie do trofeum związanym z naprawą elementów blacharskich, to zdobędziecie znacznie szybciej, jako że części jest o wiele więcej. Dobrze jest również rozwinąć zdolność mechanika, która poprawia szansę na naprawienie danego elementu, dzięki czemu szybciej będziecie sobie z nimi radzić. Zawsze jak tylko zdejmiecie części z samochodu, sprawdźcie przy stole, czy możecie coś naprawić. Nie można naprawiać elementów takich jak tuleje, sprężyny, tłoki, świece czy elektroniki (akumulator można naładować przy pomocy prostownika), te trzeba kupić nowe. Dodam, że elementy, które można naprawiać, to te które mają stan zużycia na zielono, żółto oraz pomarańczowo. Elementy, które mają czerwony stan niestety nie podlegają już naprawie i trzeba wtedy kupić nowe. Mini-gierka związana z naprawianiem, wymaga kliknięcia, gdy strzałka znajduje się przy zielonych polach. Im element jest w gorszym stanie, tym zielonych pół jest znacznie mniej i vice versa. Kliknięcie w czerwone pole oznacza, że niszczycie sprzęt i możecie go całkowicie rozwalić, przez co nie będzie się go dało już naprawić. Trofeum wpadnie samo z czasem, także nawet sobie nim głowy nie zawracajcie, jedyne o czym musicie pamiętać to naprawiać części zamiast kupować nowe.

Mini-gierka związana z naprawieniem części.

 

srebro Like a boss 30
Reach level 3 of garage expansion

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Musicie kupić Rozbudowę Garażu za 10,000 CR. Na początku jest to bardzo dużo kasy, więc lepiej oszczędzić i kupić rozbudowę dopiero, gdy będziecie już mieć jej więcej. Pamiętajcie, żeby zawsze zostawiać sobie kilka tysięcy w zapasie, aby móc za co kupować części przy kolejnych naprawach/renowacjach. Starajcie się nie doprowadzić do tego, że braknie Wam pieniędzy, bo wtedy trzeba będzie bardzo długo robić proste zlecenia, aby znów coś zarobić. W każdym razie, po zakupie tej rozbudowy, trofeum wpadnie.

Rozbudowa Garażu za 10,000 CR, wymagana do trofeum.

 

braz Job done! 15
Finish 1 order

Czytaj opis trofeum: srebro Hard worker.

 

srebro Hard worker 30
Finish 100 orders

Zlecenia są podzielone na dwa rodzaje – fabularne oraz zwykłe. Oba wliczają się do trofeum, także na początku skupcie się na robieniu fabularnych, dzięki czemu zarobicie trochę grosza i wbijecie szybko kilka poziomów. Pamiętajcie, aby rozwijać garaż o ścieżkę diagnostyczną, lakiernie czy hamownie (chociaż ta nie jest aż tak potrzebna), dzięki czemu będziecie mieć więcej różnych zleceń. Wybierajcie zawsze zwykłe zlecenia, które mają jak najmniej różnych usterek. Najlepiej wybierać te pojedyncze, jak tylko sprzęgło, hamulce, wymiana płynów czy blacharka. Unikajcie zleceń, gdzie macie remont silnika czy rozrząd do wymiany, ponieważ zajmuje to sporo czasu. Radzę również unikać zleceń z ikonką klucza, szczególnie gdy już macie hamownie, ponieważ sporo zleceń będzie chciało tuningować samochody do danej mocy, co jest mocno uporczywe. Niestety renowacja samochodów nie jest zaliczana jako zlecenie, tylko i wyłącznie te wybrane z listy zleceń.

Zlecenia tylko z tej listy są wliczane do trofeum.

 

braz New heart 15
Swap engine

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Wymianą silnika radzę się zająć, gdy macie już nieco więcej funduszy (około 5,000 CR – 10,000 CR powinno spokojnie wystarczyć) oraz zakupioną Rozbudowę Garażu za 10,000 CR oraz Sprzęt Silnikowy za 2,000 CR. Bez tych rzeczy nie będziecie w stanie stworzyć nowego silnika. Pamiętajcie, że musicie stworzyć nowy silnik! Ręczna wymiana podzespołów poprzedniego silnika na inne nie będzie działać! Przy stojaku z silnikiem musicie koniecznie wybrać opcję „Stwórz Nowy Silnik„.

Musicie koniecznie wybrać tę opcję, aby dostać trofeum za wymianę jednostki!

Gdy już macie rozbudowany garaż, kupiony sprzęt silnikowy, pora na wymianę jednostki napędowej. Będziecie potrzebowali do tego rzecz jasna samochodu, najlepiej zrobić to na odnawianym, który kupiliście na złomowisku lub w stodole, dzięki czemu zarobicie na wszystkim. Wymiana silnika w samochodzie ze zlecenia nie ma żadnego sensu oraz zysku! Przed zakupem, zawsze sprawdźcie informacje o samochodzie, czy posiada możliwość zamontowania innego silnika. Informację tę znajdziecie na 2 zakładce (ikonka silnika), na samym dole w dziale Pasujące Silniki. Jeśli pole jest puste, to znaczy, że nie wstawicie innego i samochód się nie nadaje, jednak gdy będą tam wymienione inne jednostki, to możecie kupować.

Zawsze upewnijcie się, że można zamontować inny silnik do samochodu.

Po zakupie pojazdu, nie pozostaje nic innego jak stworzyć nowy silnik. Silnik tworzycie poprzez podejście do Stojaka na Silnik oraz wybraniu opcji Stwórz Nowy Silnik, gdzie będziecie mieć listę silników do wyboru. Wybieracie jeden z tych, który znajduje się w polu informacji Pasujące Silniki. Po wyborze rozpocznie się budowa nowej jednostki napędowej, gdzie będziecie musieli zakupić wszystkie nowe części (albo wykorzystać te z magazynu, jak macie coś odłożone). Ukończony silnik, wkładacie do samochodu (po usunięciu poprzedniego rzecz jasna) przy pomocy Żurawia Silnikowego. Po włożeniu silnika do samochodu powinniście dostać trofeum.

Poniżej filmik z całej operacji:

 

braz Amateur Painter 15
Paint 5 cars

Czytaj opis trofeum: srebro Artist.

 

srebro Artist 30
Paint 60 cars

Przede wszystkimi musicie kupić Lakiernia (poziom 1) za 15,000 CR. By przemalować samochód musicie wstawić go rzecz jasna do lakierni, a następnie podejść do jednego z wyposażenia i rozpocząć lakierowanie. Nie ma znaczenia jaki kolor i rodzaj farby wybierzecie, zawsze zapłacicie 1,000 CR za jedno przemalowanie, bez względu na dobór czy samochód. Zalecam robić to trofeum, gdy będziecie robić pucharki związane z kupowaniem samochodów z różnych miejsc oraz w trakcie samej renowacji. Gdy będziecie kupować fury, przenosicie je do garażu, następnie wracacie i umieszczacie je w lakierni, gdzie je malujecie, a na końcu sprzedajcie. Pojazd nie musi być naprawiony, przemalować można w każdym stanie i jest to zaliczane.

 

braz Wrench Master 15
Unscrew 10 000 bolts

Trzeba odkręcić 10,000 śrub, te wkręcane nie są zaliczane. Nie ma znaczenia, czy zrobicie to na wielu samochodach, czy na jednym elemencie, który możecie w kółko odkręcać i przykręcać. Zalecam zostawić to trofeum na sam koniec, gdy już będziecie mieć zrobioną całą resztę. Gdy skończyłem wszystko inne, miałem około 8,000 odkręconych śrub. Resztę zrobiłem przykręcając i odkręcają w kółko jeden i ten sam element z dużą ilością śrub. Osobiście wybrałem element Przednia osłona (eDen-1H), który jest częścią silnika elektrycznego eDen-1H i ma 10 krótkich śrub, co idzie w miarę szybko. Oczywiście możecie wybrać sobie inny element z jakiekolwiek części pojazdu, wszystko jest zaliczane. Liczba odkręconych śrub sprawdzicie w Menu Głównym, w zakładce Inne.

Element, na którym farmiłem odkręcanie śrub.

 

braz Life lesson 15
Finish order with experience bonus

Na liście zleceń będziecie mieć takie, które mają zaznaczony Bonus 25%XP. Musicie wybrać, a następnie ukończyć to zlecenie, aby dostać trofeum.

Wystarczy wybrać i ukończyć zlecenie z bonusowymi punktami XP.

 

braz Good tip 15
Finish order with money bonus

Na liście zleceń będziecie mieć takie, które mają zaznaczony Bonus 25%CR. Musicie wybrać, a następnie ukończyć to zlecenie, aby dostać trofeum.

Wystarczy wybrać i ukończyć zlecenie z bonusową kasą.

 

braz Car flipper 15
Renovate and sell 1 car

Czytaj opis trofeum: srebro Trader.

 

srebro Trader 30
Renovate and sell 50 cars

Należy w pełni odnowić samochód, a następnie go sprzedać! Samochody kupione w salonie się nie liczą, więc musicie kupić pojazd ze złomowiska, stodoły lub aukcji. Następnie należy go naprawić w 100%, czyli wymienić/naprawić każdą część, aby w 3 zakładce informacji o samochodzie, wszędzie było 100%! Jeśli chociaż na jednej części nie będziecie mieć 100%, sprzedany samochód nie zostanie zaliczony do trofeum. Nienaprawione części, które są w gorszym stanie, zawsze są na końcu listy części, także jeśli ostatni element na liście ma 100%, oznacza to że naprawiliście pojazd jak należy, jeśli nie –  to musicie go wymienić/naprawić! Do listy części liczone jest wszystko co na samochodzie, czyli silnik, zawieszenie, hamulce, karoseria, wnętrze, itd.

Przed sprzedaniem, zawsze upewnijcie się, że wszystkie części są na 100%!

Istnieje na szczęście prosta metoda, aby nie tracić czasu na renowacje i sprzedaż 50 samochodów. Poniżej napiszę wszystko w podpunktach, aby łatwiej się to czytało.

 

Sposób na szybką sprzedaż 50 odnowionych samochodów:

 1. Musicie mieć minimum 1 w pełni odnowiony samochód (im więcej macie takich pojazdów, tym szybciej to zrobicie).
 2. Robicie kopię zapisu na pendrive lub do chmury (zapis składa się z plików „Save” oraz „Save Data”).
 3. Wracacie do gry i sprzedajecie wszystkie odnowione pojazdy jakie macie, po czym zapisujecie grę.
 4. Wyłączacie grę i przywracacie tylko i wyłącznie jeden plik zapisu „Save”! Pliku „Save Data” nie ruszacie, bo tam są właśnie statystyki! 
 5. Wracacie do gry i odnowione samochody powinny być w garażu lub na parkingu, tak jak wcześniej.
 6. Sprzedajcie je ponownie i powtarzacie punkty od 4. do 6. aż nie wpadnie Wam trofeum.

 

braz Slippery floor 15
Pour oil on the floor

Wystarczy odkręcić miskę olejową od silnika, bez wcześniejszego spuszczania oleju. Po odkręceniu pokaże się informacja, że sprzątanie będzie wymagać odpowiedniego kosztu, a Wy otrzymacie trofeum.

 

braz Rich guy 15
Buy new car in car salon

Po odwiedzeniu Salonu Samochodowego, musicie zakupić dowolny pojazd, który się tam znajduje. Samochody z salonu są bardzo drogie (od 50,000 CR do nawet 150,000 CR), dlatego musicie mieć sporą liczbę pieniędzy nim przystąpicie do trofeum. Oczywiście taki samochód można od razu sprzedać, ale zawsze trochę stracicie, więc warto wymienić części zwykłe na tuningowe, a tamte sprzedać. Po wymianie wzrośnie wartość pojazdu i sprzedacie go z zyskiem. Możecie również skorzystać z prostej metody związanej z przywracaniem zapisu, dzięki której nie stracicie ani grosza. Wystarczy przed zakupem zrobić kopię pliku zapisu na pendrive lub do chmury, a po zakupie i otrzymaniu trofeum, przywrócić go.

 

braz Piece of junk 15
Buy 1 car from junkyard

Czytaj opis trofeum: srebro Scavenger.

 

srebro Scavenger 30
Buy 30 cars from junkyard

Na Złomowisku zawsze będą 3 wraki, które mogą być w różnych miejscach. Auta ze złomowiska nie są drogie, ponieważ są w tragicznym staniem i brakuje im większości części, ich koszt to przeważnie okolice 10,000 CR. Jak nietrudno się domyślić, będziecie potrzebować sporej liczby kasy, żeby zakupić 30 wraków ze złomowiska. Możecie je później odnowić i sprzedać z dużym zyskiem, ale zajmie Wam to sporo czasu. Znacznie prostszą metodą jest wykorzystanie triku z kopią zapisu, który opisałem dokładnie poniżej.

Na złomowisku zawsze będą 3 wraki, w różnych miejscach.

Sposób na zaliczanie kupowanych samochód i nie tracenie przy tym pieniędzy:

 1. Musicie mieć wystarczającą liczbę kasy (około 30,000 – 40,000 CR powinno wystarczyć), aby móc kupić 3 wraki ze złomowiska (można nawet 1 kupić, ale znacznie wydłuży to robienie trofeum).
 2. Robicie kopię zapisu na pendrive lub do chmury (zapis składa się z plików „Save” oraz „Save Data”).
 3. Wracacie do gry, udajecie się na złomowisko, kupujecie 3 wraki i wracacie do garażu.
 4. W garażu robicie zapis gry.
 5. Wyłączacie grę i przywracacie tylko i wyłącznie jeden plik zapisu „Save”! Pliku „Save Data” nie ruszacie, bo tam są właśnie statystyki! 
 6. Powtarzacie punkty od 3. do 5. aż nie wpadnie trofeum.

 

braz Hidden Trasure 15
Buy 1 car from barn

Czytaj opis trofeum: srebro Barn finder.

 

srebro Barn finder 30
Buy 30 cars from barn

Do Stodoły będziecie mogli się udać tylko i wyłącznie, gdy znajdziecie mapę. Mapy można znaleźć w Skrzyniach lub na Złomowisku (zawsze jest jedna gwarantowana, trzeba ją tylko znaleźć  w stertach złomu i kupić). Po kliknięciu mapy w ekwipunku, automatycznie pojawi się nowa lokacja na liście oraz cyferka oznaczająca, ile razy możecie odwiedzić stodoły. W każdej stodole znajduje się od 2 do 3 samochodów, nie zdarzyło mi się, żebym miał tylko jedno auto. W przeciwieństwie do złomowiska, samochody ze stodoły są w lepszym stanie i sporo części można naprawić, ale są za to znacznie droższe (od 10,000 CR do 80,000 CR). Zawsze jak jesteście w stodole, przeszukujcie wszystkie przedmioty, aby znaleźć Skrzynię! W każdej Stodole jest gwarantowana skrzynia, trzeba ją tylko znaleźć i kupić. Podobnie jak w przypadku innych pucharków związanych z zakupem, można wykorzystać trik z kopią zapisu.

 

Sposób na zaliczanie kupowanych samochód i nie tracenie przy tym pieniędzy:

 1. Musicie mieć wystarczającą ilość kasy, aby móc kupić 3 samochody ze Stodoły (można nawet 1 kupić, ale znacznie wydłuży to robienie trofeum).
 2. Robicie kopię zapisu na pendrive lub do chmury (zapis składa się z plików „Save” oraz „Save Data”).
 3. Wracacie do gry, udajecie się do Stodoły, kupujecie 3 wraki i wracacie do garażu.
 4. W garażu robicie zapis gry.
 5. Wyłączacie grę i przywracacie tylko i wyłącznie jeden plik zapisu „Save”! Pliku „Save Data” nie ruszacie, bo tam są właśnie statystyki! 
 6. Powtarzacie punkty od 3. do 5. aż nie wpadnie trofeum.

 

braz Little Steps 15
Earn 5000 CR on sell cars

Czytaj opis trofeum: srebro Great roll.

 

srebro Great roll 30
Earn 50 000 CR on sell cars

Można zrobić 2 powyższe trofea za jednym razem, wszystko zależy od tego, jaki samochód będziecie odnawiać. Im bardziej wartościowy, tym więcej później zarobicie. Najwięcej kasy można wyciągnąć z Lambo Diablo, które po odnowieniu może dać zysk nawet 100,000 CR, ale ciężko je znaleźć i zawsze dużo kosztuje, nawet w Stodole czy na Aukcji (około 80,000 CR). Wkładając części tuningowe zwiększające moc auta, podnoszą również jego wartość. Możecie wykorzystać materiały z recyclingu do ulepszania części, co również podnosi ich wartość końcową. W pełni odnowiony samochód, wraz z ulepszonymi częściami tuningowymi, da Wam bardzo duży zysk i zawsze warto to robić, gdy odnawiacie jakieś auto. Do tego trofeum co prawda nie musicie mieć wszystkich części na 100%, ale warto je mieć, aby od razu robić progres do pucharka związane ze sprzedaniem 50 odnowionych samochodów.

 

braz First time at countryside 15
Visit Barn first time

Czytaj opis trofeum: braz First time at countryside.

 

srebro Explorer 30
Visit Barn 30 times

Stodołę będziecie mogli odwiedzić tylko i wyłącznie po otrzymaniu mapy. Mapy można znaleźć w Skrzyniach lub na Złomowisku (zawsze jest jedna gwarantowana, trzeba ją tylko znaleźć  w stertach złomu i kupić). Po kliknięciu mapy w ekwipunku, automatycznie pojawi się nowa lokacja na liście oraz cyferka oznaczająca, ile razy możecie odwiedzić stodoły. Skrzynie będziecie mogli otrzymać za zlecenia fabularne, zwykłe zlecenia (25% szansy, gdy kupicie umiejętność „Szczęściarz”) oraz znajdując je w stodołach. Dlatego zawsze jak odwiedzacie Stodołę, koniecznie szukajcie Skrzyni, są one gwarantowane, ale trzeba ich szukać. Po 30 odwiedzinach, otrzymacie trofeum.

 

braz Road tested 15
Finish test track 

Po kliknięciu , będziecie mogli wybrać Tor Testowy. Możecie się na niego udać dowolnym samochodem, nawet tym ze zlecenia (pod warunkiem, że jest w stanie jeździć). Przejazd przez tor ma zawsze na celu dodatkowe wykrycie usterek oraz zniszczonych części, które trzeba wymienić/naprawić. Sam przejazd przez tor jest bardzo prosty, wystarczy podążać za znacznikami, które pojawiają się przed Wami i tyle. Po dojechaniu do końca, dostaniecie pucharek.

 

braz Path full of stops 15
Finish path test first time

Czytaj opis trofeum: srebro Great habit.

 

srebro Great habit 30
Finish path test 25 times

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Ścieżka Diagnostyczna kosztuje 10,000 CR i nie wymaga dodatkowych zakupów. Zalecam kupić ją jako jedno z pierwszych ulepszeń do naszego warsztatu, ponieważ mocno ułatwia życie jeśli chodzi o detekcję usterek hamulców oraz zawieszenia. Korzystajcie ze ścieżki zawsze, gdy tylko macie samochód, w którym trzeba naprawić hamulce, albo zawieszenie. Wystarczy przerzucić auto na ścieżkę, odpalić diagnostykę przy jednym z urządzeń w pomieszczeniu, po czym wciskacie , aby podjechać do przodu i trzymacie , aby testować hamulce. Często będziecie mieć informacje, że „nie można uruchomić silnika”, wtedy musicie zerknąć, czy nie wystarczy wymienić jakiegoś zepsutego elementu, typu rozrusznik, akumulator, alternator, itd. Jeśli silnik wymaga większej ingerencji, to będziecie musieli wrócić na ścieżkę dopiero po jego naprawieniu.

 

braz New and shiny 15
Buy 100 parts from main shop

Czytaj opis trofeum: srebro Reasonable and responsible.

 

srebro Reasonable and responsible 30
Buy 3000 parts from main shop

Do sklepiku macie dostęp z komputera stacjonarnego oraz poprzez tablet (kupcie go jako pierwszą rzecz, kosztuje tylko 500 CR, a jest niezbędny). Będziecie korzystać z jego usług bardzo często, ponieważ zanim zaczniecie sami naprawiać części, to i tak jest sporo elementów, których nie można naprawiać i trzeba je kupować (klocki hamulcowe, sprężyny, amortyzatory, itd.). Nie zwracajcie uwagi na to trofeum, po prostu grajcie normalnie i kupujecie kiedy coś potrzebujecie. Najwięcej części będziecie kupować w trakcie odnawiania samochodów ze złomowiska, ponieważ większość z nich nie posiada sporej liczby części. Na upartego, jeśli bardzo chcecie zdobyć trofeum najszybciej jak to możliwe, wystarczy kupować jakiś tani element, typu tuleja, klips, zaślepka, a potem go sprzedawać i tak w kółko. Jednak tak jak wspominałem, nie ma potrzeby, ponieważ kupicie znacznie więcej części niż wymagane 3000 do trofeum, nawet gdy regularnie będziecie używać stołu do naprawiania.

 

braz Blind shot 15
Buy 5 cars from impact cars

Czytaj opis trofeum: srebro Gambler.

 

srebro Gambler 30
Buy 25 cars from impact cars

Dostęp do Domu Aukcyjnego macie po wciśnięciu . Są 2 rodzaje domów, „Kowalski Car Auctions” oraz „Kowalski Salvage Cars”. Nie ma znaczenia dla trofeum, z którego domu będziecie kupować, różnią się tym, że w tym pierwszym są samochody lepszej jakości, gdzie większość części można naprawić, zaś w tym drugim kupujecie po prostu samochody w podobnym stanie jak ze złomowiska, po znacznie niższej cenie. Aukcja odbywa się poprzez wybranie samochodu z listy, następnie podejście do niego i kliknięcie na kole wyboru „Rozpocznij Aukcje”. Będziecie teraz licytować się o wybrany samochód, gdzie musicie przebijać cały czas inne oferty. Jeśli koło, na którym ucieka czas jest na zielono, to znaczy że macie najwyższa ofertę, zaś jeśli jest czerwone, to zostaliście przebici. Po wygraniu przenosicie auto do garażu lub na parking. Podobnie jak w reszcie pucharków związanych z kupowaniem, tutaj również działa trik z kopią zapisu, który opisałem poniżej.

Zielone koło = wygrywacie, czerwone = przegrywacie i trzeba podbić cenę.

Sposób na zaliczanie kupowanych samochód i nie tracenie przy tym pieniędzy:

 1. Musicie mieć wystarczającą ilość kasy, aby móc kupić przynajmniej jeden samochód z aukcji (ale im więcej dacie rady przy jednej wizycie, tym lepiej).
 2. Robicie kopię zapisu na pendrive lub do chmury (zapis składa się z plików „Save” oraz „Save Data”).
 3. Wracacie do gry, udajecie się do Domu Aukcyjnego i wybieracie dom, który chcecie.
 4. Kupujecie teraz tyle samochodów, ile dacie rady, po czym wracacie do garażu.
 5. W garażu robicie zapis gry.
 6. Wyłączacie grę i przywracacie tylko i wyłącznie jeden plik zapisu „Save”! Pliku „Save Data” nie ruszacie, bo tam są właśnie statystyki! 
 7. Powtarzacie punkty od 3. do 6. aż nie wpadnie trofeum.

 

braz Parking boy 15
Unlock 10 parking alleys

Zostawcie sobie to trofeum na sam koniec, ponieważ zakup 10 alejek parkingowych jest bardzo drogi. Nie kupujecie ich również, dopóki nie kupicie zniżki 50% na alejki, w skrzynce narzędziowej. Alejki kupujecie poprzez kliknięcie , wybranie Parkingu, gdzie będziecie mieć możliwość zakupu kolejnych alejek. Pierwsza jest gratis i dostępna od początku, kolejna z nich kosztuje 50,000 CR (po zniżce 25,000 CR), 100,000 CR (po zniżce 50,000 CR), itd. Zalecam zrobić trofeum z wykorzystaniem kopii zapisu, czyli najpierw wrzucacie pełny zapis gry na pendrive lub chmurę, kupujecie alejki i zdobywacie trofeum, po czy przywracacie zapis i macie cały hajs z powrotem. Poniżej krótka lista jak wyglądają ceny kolejnych alejek:

 1. Aleja 2: 50,000 CR (ze zniżką 25,000 CR)
 2. Aleja 3: 100,000 CR (ze zniżką 50,000 CR)
 3. Aleja 4: 150,000 CR (ze zniżką 75,000 CR)
 4. Aleja 5: 200,000 CR (ze zniżką 100,000 CR)
 5. Aleja 6: 250,000 CR (ze zniżką 125,000 CR)
 6. Aleja 7: 300,000 CR (ze zniżką 150,000 CR)
 7. Aleja 8: 350,000 CR (ze zniżką 175,000 CR)
 8. Aleja 9: 400,000 CR (ze zniżką 200,000 CR)
 9. Aleja 10: 450,000 CR (ze zniżką 225,000 CR)

W sumie potrzebujecie 2,250,000 CR (ze zniżką 1,125,000 CR) na zakup wszystkich alejek. Jest to bardzo dużo pieniędzy i zarobicie je tylko i wyłącznie poprzez renowację i sprzedaż samochodów, jest to jedyny sposób na tak dużą kasę w grze. Jak pisałem wyżej, najlepiej zrobić to z kopią zapisu, aby nie stracić ciężko zarobionych pieniędzy.

 

braz Racer boy 15
Finish lap with time under 1:50

Okrążenie poniżej 1:50 trzeba zrobić na Torze Wyścigowym, do którego przejdziecie poprzez kliknięcie i wybranie odpowiedniej lokacji. Najważniejsze to posiadanie odpowiedniego samochodu, z jak największą ilością części tuningowych, aby zwiększyć jego moc. Na szczęście wymaganie czasowe nie są ostre, więc nie potrzebujecie potwora, który ma ponad 800KM. Tak naprawdę wystarczy jakikolwiek samochód, który został w pełni naprawiony oraz usprawniony częściami tuningowymi.

Samochód, którym bez problemu zrobiłem czasówkę.

Zalecam zrobić trofeum, gdy będziecie zajmować się odnawianiem samochodów. Będziecie kupować różne maszyny na złomowisku czy w stodole, czasami trafią się stare modele, ale często będziecie kupować odpowiedniki japońskich legend, jak chociażby Supra, Lancer, 350Z, Skyline, itd. W trakcie odnawiania pamiętajcie, żeby zakładać części tuningowe gdzie się tylko da. Dla jeszcze większego zwiększenia mocy, możecie ulepszyć części materiałami z recyclingu, ale tak jak pisałem, ogromna moc nie jest tu aż tak potrzebna, a czasami będzie nawet przeszkadzać, bo nie będziecie w stanie zapanować nad samochodem. Na torze dużo większe korzyści przynosi odpowiednie pokonywanie zakrętów niż większa moc samochodu. Jeśli macie problem ze zrobieniem czasówki na pierwszym okrążeniu, spróbujcie na kolejnym, które zawsze jest szybsze o kilka sekund, z racji że nie startujecie z miejsca tylko macie już rozpęd. Osobiście zrobiłem trofeum przy użyciu samochodu Ribbsan Starline.

 

braz Visit salon
I like new shiny stuff

Wystarczy kliknąć ,  wybrać Salon samochodowy, poczekać na ekran ładowania i gotowe.

 

braz So many unneeded parts 15
Sell 1000 parts from inventory

Po każdej naprawie, czy to ze zlecenia fabularnego, zwykłego, a tym bardziej przy odnawianiu samochodów, zawsze zostaną Wam w ekwipunku zużyte części, których nie da się naprawić. Wystarczy je regularnie sprzedawać po każdej robocie, tak żeby mieć czysty ekwipunek przed każdą kolejną robotą. Nie odkładajcie naprawionych części do magazynu (jak go kupicie), ponieważ nie ma to większego sensu niestety, najlepiej jest je sprzedawać, ponieważ zawsze macie jakiś zwrot kosztów. Trofeum wpadnie Wam samo w trakcie robienia reszty rzeczy, gdzie sprzedacie znacznie więcej części niż 1,000 z ekwipunku.

 

srebro Well trained 30
Unlock all upgrades

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Każdy kolejny poziom będzie Wam dawać punkty doświadczenia, które przeznaczacie na rozwój naszego mechanika. Macie 6 kolumn, gdzie każda z nich to osobna umiejętność jak szybsze bieganie, większe szanse na naprawienie części, odkręcanie śrub, montowanie elementów, zniżki w sklepie oraz szybsze badanie elementów w Trybie Badania. Umiejętności w pierwszym rzędzie kosztują 1, w drugim 2, w trzecim 3 i tak dalej. Do odblokowania wszystkich ulepszeń, będziecie potrzebować 126 punktów doświadczenia. 

Na szczęście gra przydziela kolejne punkty wg Waszej aktualnej pozycji w tabeli ulepszeń, czyli jeśli macie kupioną jakąkolwiek umiejętność z pierwszego rzędu za 1 punkt, to przy następnym awansie dostaniecie 2 punkty, zaś jeśli macie kupioną umiejętność na 5 poziomie, to dostaniecie 6 punktów. Nie wiem czy to bug, czy tak to ma działać, ale koniecznie zostawcie jakąś umiejętność na 5 poziomie (po wbiciu 6 licznik wróci do poprzedniej najwyższej), dzięki czemu cały czas będziecie dostawać 6 punktów doświadczenia przy awansie na kolejny poziom, dzięki czemu wbijecie trofeum oraz wszystkie ulepszenia znacznie szybciej. Ja wbiłem wszystko, gdy miałem 31 poziom.

 

braz I like scraps 15
Earn 500 scraps

Czytaj opis trofeum: srebro Scraps are my obsession.

 

srebro Scraps are my obsession 30
Earn 2000 scraps

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Najpierw musicie zakupić Recycling za 2,500 CR, ale nie jest on wymagany! Za garażem pojawi się kontener, w którym będziecie mogli rozwalać zużyte lub nowe części na materiały. Te będziecie mogli wykorzystywać do ulepszania nowych lub tuningowych części, aby zwiększyć ich wartość oraz przyrost mocy (w przypadku tuningowych). Za jednym razem możecie odzyskać 1, 2 lub 3 materiały (zależy jak uda Wam się kliknąć w mini-gierce). Jest to żmudny proces, dlatego nie róbcie tego trofeum w ten sposób!

Najszybszym i najlepszym sposobem na zdobycie tego trofeum są Skrzynie. W każdej z nich macie 5 kart, z czego jedna może mieć materiały z recyclingu. Jedna karta może mieć od 100 do nawet 500 części, także matematykę zostawiam Wam co się bardziej opłaca. Trofeum powinno Wam wpaść samo w trakcie otwierania kolejnych skrzyń. Ja je dostałem nawet nie wiem kiedy, a materiałów z recyclingu miałem ponad 5,000, a nie korzystałem z kontenera praktycznie ani razu.

Skrzynie możecie zdobyć na kilka sposobów:

 • Gwarantowane po ukończeniu zlecenia fabularnego,
 • Gwarantowane w każdej stodole (potrzebna mapa do odblokowania stodoły), gdzie musicie ją odszukać i kupić,
 • 25% szansy po ukończeniu zwykłego zlecenia (musicie kupić umiejętność „Szczęściarz”).

 

srebro Time for holidays 30
Finish all the special missions

Zlecenia fabularne są oznaczone niebieskim kolorem i zawsze mają ciekawy opis zdarzenia. Usterki musicie przeważnie sami wykrywać przy pomocy dostępnych urządzeń lub na oko (jak kto woli). Wszystkich zleceń fabularnych jest 30 i każde jest dostępne od razu po ukończeniu poprzedniego, nie trzeba spełniać dodatkowych wymogów. W trakcie tych zleceń, gra będzie Wam dawała jasno do zrozumienia, czego będziecie potrzebować (np. ścieżka diagnostyczna, aby wykryć problemy z hamulcami czy zwieszeniem, lakiernia do pomalowania samochodu, hamownia, aby sprawdzić moc auta, itd.). Jeśli będzie Wam brakować pieniędzy na zakup ulepszenia garażu, to musicie się wspomagać zwykłymi zleceniami (na początku i tak nie będziecie mieć wystarczających funduszy, aby odnawiać samochód). Ostatnia misja to naprawa Olsen GTR (Mercedes SLS), w którym będziecie musieli zwiększyć moc od 35% do 40%.

 

braz I think i can fix it 15
Reach level 5

Czytaj opis trofeum: zloto The Mechanic.

 

srebro I saw many things 30
Reach level 20

Czytaj opis trofeum: zloto The Mechanic.

 

zloto The Mechanic 55
Reach level 50

Wszelkie ulepszenia, zarówno warsztatu jak i naszego mechanika, kupujecie przy Skrzynce z Narzędziami.

Punkty doświadczenia zdobywacie w tej grze na wiele sposobów, od montowania/demontowania każdego elementu, diagnostyka poszczególnych podzespołów, poprzez kończenie zleceń, aż do otwierania skrzyń i wylosowania bonusowych punktów doświadczenia. Na początku gry, skupcie się na robieniu zleceń fabularnychktóre same w sobie dają bardzo dużo punktów doświadczenia oraz skrzynie. Dopiero, gdy ukończycie wszystkie zlecenia, będziecie musieli zdobywać punkty na inne sposoby. Pamiętajcie również, żeby jak najszybciej kupić wszelkie urządzenia diagnostyczne (miernik elektryczny, skaner obd, miernik kompresji, itd.) i zawsze z nich korzystacie przy kolejnych zleceniach, nawet jak usterka nie dotyczy silnika. Podczas korzystania z tych urządzeń, będziecie badać wszystkie elementy, a za każdy z nich jest +1 punkt doświadczenia. Z jednego samochodu można wyciągnąć nawet od 50 do 100 punktów za użyciu kilku urządzeń diagnostycznych. Inną opcja na szybkie punkty jest granie w Trybie Eksperta, gdzie macie podwójne punkty XP, jednak wymaga to bardzo dobrej znajomości gry. Najlepszym sposobem na punkty są zdecydowanie SkrzynieW każdej z nich macie szansę na kartę z punktami doświadczenia, gdzie za jednym razem można wyciągnąć od 300 do nawet 800 punktów. W późniejszym etapie gry, jest to jedyny sposób na szybkie zdobycie 50 poziomu doświadczenia.

Sposoby na zdobywanie punktów doświadczenia:

 • Kończenie zleceń fabularnychduża ilość XP + Skrzynia,
 • Kończenie zwykłych zleceń – mała ilość XP + 25% szans na Skrzynię (po zakupie ulepszenia „Szczęściarz”),
 • Montowanie/demontowanie każdego elementu – 1 punkt doświadczenia z element,
 • Diagnostyka podzespołów przy pomocy urządzeń – 1 punkt za każdy zbadany element,
 • Otwieranie Skrzyńduża ilość XP, od 300 do nawet 800 z jednej karty,
 • Stworzenie profilu o nazwie „cms2021promo”, co da Wam od razu 36 poziom doświadczenia oraz 500,000 CR.

W przypadku otwierania Skrzyń, musicie je rzecz jasna najpierw znaleźć lub otrzymać. Gdy skończą się zlecenia fabularne, Wasz jedyny sposób na Skrzynie to szukanie ich w Stodołach lub robienie szybkich zwykłych zleceń z umiejętnością „Szczęściarz”. Osobiście bardzo rzadko dostawałem skrzynie za zwykłe zlecenie więc skupiłem się tylko i wyłącznie na szukaniu ich w stodołach. Jednak, aby odblokować stodołę, potrzebujecie mapy, którą znajdziecie zawsze na złomowisku w jednej ze stert złomu. Jest gwarantowana, ale trzeba ją znaleźć (podobnie jak skrzynie w stodole). Następnie uzbierajcie sobie z około 10 skrzyń, albo i więcej (zależy na ile macie siły), po czym wykonajcie zapis gry. Otwieracie skrzynie i jeśli nie znajdziecie punktów doświadczenia to wczytujecie zapis i próbujecie ponownie, aż nie traficie zielonej karty z punktami. Róbcie tak przy każdej skrzyni, aby nie marnować ich na inne rzeczy jak poziomy doświadczenia. Metodę ze skrzyniami polecam zacząć dopiero, gdy zrobicie już resztę trofeów, szczególnie to związane z odkręceniem 10,000 śrub.

 

Poradnik napisany w całości na bazie własnych doświadczeń z grą.
Zabrania się kopiowania bez zgody autora!

Grę udostępnił wydawca.