Playstation Plus na Lipiec!

 

 

PlayStation Plus na Lipiec wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Ciekawa i zróżnicowana oferta – tak można to podsumować. Jeżeli nie wszyscy, to przynajmniej część graczy będzie zadowolona. Dostaniemy bardzo ciekawą przygodówkę z elementami dreszczowca, dynamiczne pole walki w trybie single, jak i multiplayer, a na koniec wyreżyserowana bijatyka na ringu. Tutaj tylko wspomnę, że w na ten miesiąc zostaje z nami Virtual Fighter.

A Plague Tale: Innocence na PlayStation 5 przyniesie nam szybsze ładowanie, 60fps, natywne 4K i ogólne podniesienie detali postaci, jak i świata. Wcielimy się w Amicia i jej młodszego brata Hugo we wspaniałej i mrocznej podróży w najciemniejszych czasach historii. Ścigani przez żołnierzy Inkwizycji i otoczeni przez chmarę szczurów muszą z Waszą pomocą przetrwać.

Call of Duty: Black Ops 4 dostarczy nam wszystko to, co lubimy w tej serii. Ciekawy tryb dla pojedyńczego gracza plus tryb multiplayer. Nie mogło tu zabraknąć zabawy z zombiakami – samemu lub w kooperacji. Na koniec mamy tryb Black Out, inspirowany na trybie Battle Royale. Mapka w tym trybie to powiązanie wszystkich najciekawszych miejscówek w tej serii gier.

WWE 2K Battlegrounds to arkadówka ze supergwiazdami i legendami ringu. Całkiem nowa fabuła, gdzie będziecie mogli odblokować unikatowe postacie i miejscówki. Będziecie mieli też dostępne tryby takie jak Steel Cage, Royale Rumble i inne.

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 6 lipca 2021. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na lipiec, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim czerwcowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie: linki do poradników, listy trofeów i trailery. Zapraszam!

 

A Plague Tale: Innocence (PS5)

 

Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)

 

WWE 2K Battlegrounds (PS4)

 

 

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles