Playstation Plus na Maj – Nordycki football roguelike!

1 maja 2022
0

 

 

PlayStation Plus na Maj wjechał, więc jak zawsze – krótko i na temat!

 

Playstation Plus na maj chyba raczej na spokojnie, nie ma żadnych ekscytacji, fanem piłki nie jestem. Kolejne dwie pozycje to też poza moją strefą komfortu. Nie za bardzo przepadam za nordycką mitologią a umarli bogowie wygląda całkiem obiecująco, jedynym minusem jest fakt, że to roguelike, który nie jest moją dobrą stroną.

Jak u was wrażenia z majowego plusa, zassaliście które gry? Będziecie coś platynować oprócz fify, bo to chyba obowiązkowo. Dajcie znać jak zawszew komenarzu.

No i to tyle, miłej zabawy w maju!

 

Nowa oferta Playstation Plus pojawi się już 3 maja 2022. Do tego czasu możecie zassać gry z obecnej oferty.

 

 

Czy Fifa jest grą którą trzeba komukolwiek przedstawiać? Raczej nie, fanów jest wielu a sama gra ciągnie się już latami. Wspomnę tu tylko, że jest jakiś dodatek dla plusowiczów z jakimiś graczami na poziomie 82 i wyżej, cokolwiek to znaczy.

Fifa 22 (PS4 & PS5)

 

Jest ot mieszanka surwiwalu z ARPG, kolorowe doświadczenie w kooperacji lub w pojedynkę w nordyckiej mitologi. Grasz jako Einherjar i musisz wraz ze swoim plemionem, do 1o graczy, musicie obronić Seed of Yggdrasil przed złem które chce sprowadzdić Ragnarök. Razem wyruszycie na eksplorację Midgaru, żeby pozyskać surowce do wykucia nowych broni i zbroi jak i budowy i obrony swojej osady.

Tribes of Midgard (PS4 & PS5)

 

Gra roguelike dla jednego gracza, która będzie wymagać od nas sporo umiejętności przetrwania. Eksplorujemy przeklętą świątynie z nieskończoną ilością labiryntów z przepaściami bez dna, śmiercionośnymi pułapkami i dużą ilością potworów. Chciwość sprowadzi cię do zagłady ale wstań i walcz dalej, nie ma stąd ucieczki. Zbieraj mityczne relikty i mocniejsze bronie, żeby stać się niepowstrzymanym.

Curse of the Dead Gods (PS4)

 

 

Tak wygląda oferta PlayStation Plus na maj, jak Wam się podoba? Dajcie proszę znać w komentarzu.

Pozostało jeszcze kilka dni zanim kwietniowa oferta playstation plus wygaśnie, jeszcze macie szansę zassać obecne gry z oferty Plusa.

 

zródła: Playstation BlogPSNProfiles