Poniżej znajduje się lista przygotowanych przez nas poradników pomagających zdobyć trofea i achievmenty w grach.
Spis Poradników
Kingdom Hearts III to najnowsza część kultowej sagi, łącząca uniwersa gier Square-Enix i Disneya. Zdecydowanie najprostsza ze wszystkich części, więc wbicie platynowego pucharku do trudnych zadań raczej nie należy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, który, mamy nadzieję, przyda Wam się w calakowaniu.
Kitaria Fables jest grą RPG z elementem farmy. Wcielamy się w kota uzbrojonego w miecz lub łuk oraz zaklęcia i wyruszamy walczyć przeciwko wzrastającemu złu. Grać możemy sami lub w kooperacji, aczkolwiek platynkę możemy zaliczyć w solo. Świat gry jest dość rozległy i będzie stawiać nam wyzwanie głównie sporą liczbą przeciwników.
Informacje ogólne: Stopień trudności wbicia platyny: 4/10 Liczba trofeów: x1/ x3 / x12 / x27 Liczba trofeów offline: 43 Liczba trofeów online: 0 Minimalna liczba przejść: 1 + wybory poziomów Trofea możliwe do przeoczenia: BRAK Zglitchowane trofea: BRAK Czas do zdobycia platyny: 20-30 godzin Opinia znajduje się TUTAJ!
Kursk to gra typu „walking simulator”, czyli symulator chodzenia, gdzie wcielamy się w szpiega USA, mającego zinfiltrować rosyjską łódź podwodną o nazwie Kursk, starając się przy tym uniknąć wykrycia podczas przeszukiwania zakamarków okrętu.
Historia opowiedziana w Lacuna wciąga za pierwszym razem, lecz zglitchowane trofeum związane z jej wielokrotnym przechodzeniem skutecznie zniechęca do zgłębiania jej.
Lara Croft Go jest na pewno grą wartą uwagi. Jeśli jesteś fanem solidnych gier logicznych znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli Hitman Go był dla Ciebie trafionym tytułem, przygody pani archeolog również powinny przypaść Ci do gustu.
W dobie fotorealistycznej grafiki i historii o zasięgu globalnym lub wręcz dotykających cały wszechświat, malownicze i kameralne Last Day of June na pewno się wyróżnia. Nie ma tutaj rozmachu Uncharted czy Horizon ale zupełnie nie o to w tym tytule chodzi. Tak intymnej i tak emocjonalnej fabuły dawno nie doświadczyłem.
Layers of Fear jest dobrym horrorem, który bardziej przy szybkim przechodzeniu trzyma w napięciu, niż straszy. Napięcie rozładowuje się w momencie zbierania znajdziek, więc trochę popsułam sobie zabawę, szukając wszystkiego za pierwszym razem.
Tytuł ten jest przeznaczony zarówno do młodej jak i starszej widowni. Nie ma co tak naprawdę więcej pisać, bo każdy kto ogrywał produkcje z tej serii, wie z czym to się je i na czym to polega.
LEGO: Iniemamocni to chyba najprzyjemniejsza do platynowania gra z tej serii.
To jedna z najłatwiejszych gier LEGO z jakimi miałem do czynienia. Zarówno pod kątem samej rozgrywki, jak i czasu do uzyskania platyny. Nie musicie wykorzystywać słynnych kodów, bo większość z nich daje jedynie darmowe artefakty, których i tak w grze jest pod dostatkiem.
Druga część odświeżonych przygód Larry’ego Laffera rzuca go w wir karaibskiej intrygi. Jego zadaniem jest uratować ukochaną Faith. Naszym zadaniem jest ukończenie gry dwa razy w celu wbicia platynowego trofeum. Zapraszamy do skorzystania z poradnika do Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice.
Larry Laffer powraca w pełnej krasie po ponad 20 latach. Nieudacznika w białym garniturze czekają kolejne przygody związane z płcią piękną (lecz nie tylko), a dla nas przygotowano wyzwania, za które gra nagrodzi nas wirtualnymi trofeami.
Informacje ogólne: Stopień trudności wbicia platyny: 1/10 Liczba trofeów: x1/ x1 / x0 / x59 Liczba trofeów offline: 61 Liczba trofeów online: 0 Minimalna liczba przejść: 1 Trofea możliwe do przeoczenia: wszystkie związane z opcjonalnymi zdjęciami, ale jest wybór rozdziałów Zglitchowane trofea: BRAK Czas do zdobycia platyny: 15 godzin Krok po kroku: Krok 1.
Life is Strange 2 nareszcie doczekało się premiery. Tym razem przed nami zupełnie nowi bohaterowie, którzy nie mają w życiu łatwo. Platyna ponownie jest banalnie prosta, a sam poradnik będzie aktualizowany z kolejnymi ukazującymi się odcinkami.
Jest to ten sam poziom gameplayu, co poprzednia część. Jedynym dodatkiem jest opcja „pyskówki”, która pozwala „wygrać” daną konwersację i postawić na swoim. Jest to idealne rozwinięcie dla graczy znających język angielski na wysokim poziomie, ponieważ musimy wyciągać wnioski z poprzednich linii dialogowych.